درباره ما

درباره ما

شرکت صنایع فولادسازان امیرآباد، یکی از معتبرترین و پیشگامان صنعت فولاد سازی در کشور می‌باشد. با بیش از چهار دهه تجربه در تولید انواع محصولات فلزی، این شرکت همواره به دنبال ارائه محصولاتی با کیفیت عالی و تکنولوژی پیشرفته می‌باشد.


مهمترین تولیدات شرکت صنایع فولادسازان امیرآباد شامل میلگردهای مختلف می‌باشد. این محصولات با استفاده از خطوط تولیدی مدرن و نیروی متخصص، با رعایت استانداردهای بین المللی تولید می‌شوند. میلگردهای تولید شده توسط این شرکت، به دلیل مقاومت بالا و کیفیت برتر، در صنایع ساختمانی و عمرانی بسیار مورد توجه قرار می‌گیرند.


کلاف‌های فولادی نیز به عنوان یکی دیگر از تولیدات شرکت فولادسازان امیرآباد از اهمیت ویژه ای برخوردارند. این محصولات در صنایع کشاورزی و بنادر برای استفاده در سازه‌های سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرند. با استفاده از فناوری های روز دنیا و کادر فنی مجرب، کلاف‌های تولید شده توانسته‌اند در مقابل فشارهای شدید و محیط های سخت و نیز پویایی های مکانیکی مطلوب عمل نموده و به نیازهای بازار پاسخ دهند.


شرکت صنایع فولادسازان امیرآباد با کیفیت بالا، قدرت تولید بالا و تعهد به تامین نیازهای مشتریان، توانسته است به عنوان یکی از پیشروان بازار فولاد در منطقه بهشهر در استان مازندران شناخته شود. با ارائه محصولاتی با کیفیت و رعایت اصول مدیریتی منطقه ای، این شرکت همواره تلاش کرده است تا اعتماد مشتریان را جلب و حفظ نماید.


منطقه بهشهر در استان مازندران با دارا بودن معادن فلزی و با توجه به مزیت جغرافیایی، ظرفیت بالایی در زمینه تولید فولاد دارد. برخورداری از شهرک صنعتی بهشهر و وجود شرکت‌های برجسته فلزی مانند فولادسازان امیرآباد، باعث شده تا با ایجاد اشتغال و توسعه بخش فلزی، به اقتصاد منطقه و کشور ارزش افزوده بالایی اضافه شود.

36.842546,53.324612